من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی


بازم تست روانشناسی

دیگه تولذ اینجا من هم می خوام بترکونم اینم یه روانشناسی دیگه:

فرد ایده آلتان را توسط این سه رنگ انتخاب کنید.به رنگهای زیر تو چه کنید و هر یک را که بیشتر از سایرین دوست دارید انتخاب کنید البته لازم نیست رنگی را که انتخاب می کنید در لباس پوشیدن و آرایش خود به کار برید:سبز.بنفش.نارنجی.

سبز:

زمانی که برای اولین بار با فردی ملاقات می کنید رفتار شما باعث می شود که او از همان آغاز سفره دلش را برای شما باز و در مورد زندگی اش با شما صحبت کند .شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می کنیدو او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار دارد.شما از همان آغاز به راحتی می توانید تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد.شما به غریز خود اعتماد می کنید و به نداهای درونیتان گوش می سپارید و از همین طریق مطمئن می شوید که او در رابطه چه چیزی را مطالبه می کند.در نهایت شما با کسی ازدواج می کنید که بتواند آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان آورد.شما صاحب خانه ای پر از بچه می شوید از نظر مادی بی نیاز هستید برای همسر خود ارزش قائل می شوید واو نیز به شما احترام می گذارد همسر ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد (سبزی) ها با افراد باثبات و قاطع ازدواج می کنند.شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید و انسان پاک و معصومی هستید . داشتن این خصوصیات اندکی کار شما را در پیدا کردن فرد مورد علاقه تان دشوار می کند.بیشتر افراد نمی توانند شخصیت واقعی شما را به درستی بشناسند به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می شوند ممکن است شوکه شده و ناامید شوند زیرا ممکن است شما با معیارهای ذهنی آنها مطابقت نداشته باشید.

بنفش:

در اولین ملاقات بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابلتان میشوید انا در واقع شما به فری علاقه دارید که در کنار او احساس راحتی کنید و از او آرامش بگیریدرمز موفقیت شما گیرایی جذه و هیجانتان است.شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید به همین دلیلبقیه فکر می کنند زندگیشان در کنار شما مهیج و جالب خواهد بود.شما وفادار و وظیفه شناس هستید و ارتباط عاطفی برای شما یک امر جدی تلقی می شوند.اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کنید به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های موردنظر شما را دارا بودهکه توانسته به این مرحله رله پیدا کند.در ضمن لازم به ذکر است که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائلید بنفشی ها یا افراد خوش تیپ و قیلفه ازدواج می کنند.

نارنجی:

شما یک فرد جذاب دوست داشتنی مهربان و خونگرم هستید و با این خصوصیات می توانید دل دیگران را به دست اورید.باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آن را باور کنید.با رفتارهی خود به دیگران نشان می دهید و برایشان ارزش قائلید.به راحتی فریفته ظاهر افراد می شوید اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق است. شما جذب افراد باهوش می شودی و هنگامی که بله می گویید بله شما به معنای تا ابد و همیشه در رنج و شادی است.شما با فردی ارتباط برقرار می کنید که بتوانید از او چیزی بیاموزید .نارنجی ها با افراد باهوش ازدواج می کنند. شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و منافذ حساس و نفوذپذیر خود را پنهان کنید تنها چیزی که فرد مقابل می تواند در شما ببیند استحکامات زیرکانه است.او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می شوید. سعی کنید در طول زمان وی را با کاراکتر اصلیتان آشنا کنید.


shideh joon