سلام. بدون حرف ميرم سراغ بقيه مطلب پيش.

(۲۶تير تا۴مرداد)(۲۵دی تا۳بهمن)درخت سرو(اعتماد به نفس):فردی با توان و قدرت فوق العاده کسی که می داند چطور خود را با شرايط مختلف زندگی وفق بدهد.هدايای غير منتظره را دوست دارد و از سلامت بدنی برخوردار است.خجالتی نيست و اعتماد به نفس دارد.سخنرانی برجسته؛فردی مصمم و با اراده؛کمی عجول و بی طاقت و دوست دارد که ديگران را تحت تاثير قرار دهد.بااستعداد؛سختکوش و اغلب خوشبين است و قادر است سريع تصميم بگيرد.

(۱۴تا۲۳مرداد)(۹تا۱۸بهمن)درخت سدر(وفاداری):فردی قوی؛عضلانی؛انعطاف پذير؛کسی که آنچه زندگی به اجبار به او می دهد؛می پذيرد اما لزوما آن را دوست ندارد.سعی ميکند ساده و خوشبين باشد.دوست دارد از نظر مالی مستقل عمل کند.مهربان و عاطفی؛از تنهايی متنفر؛باوفا و گاهی هم به زودی عصبانی مشود.با احتياط است و تحصيل علم و دانش و کمک به ديگران را دوست دارد.

(۲۴مرداد تا ۲ شهريور)(۱۹ تا ۳۰ بهمن)درخت کاج(صلح و دوستی):عاشق مصاحبت و شرکت در گفتگوهايی است که به توافق منجر ميشود.بايد در زندگی آرامش داشته باشد.عاشق کمک کردن به ديگران است و تخيلی پويا دارد.دوست دارد شعر بسازد و به مد علاقه ای ندارد.هميشه ملاحظه ديگران را ميکند.با همه خيلی دوستانه رفتار ميکند احساسات لطيفی دارد و به عاطفه و اطمينان خاطر نياز دارد.

(۳تا۱۲شهريور)(۱تا۱۰ اسفند)درخت بيد مجنون(اندوه):فردی که دوست دارد از فشارهای روحی دور باشد.زندگی خانوادگی را دوست دارد و سرشار از اميد و رويا است.جذاب؛بسيار مهربان؛عاشق زيبايی؛ با استعداد زياد در موسيقی؛عاشق سفر به نقاط غير معمول؛خستگی ناپذير:غيرقابل پيش بينی؛ درستکار و فردی که ميتواند تحت تاثير قرار بگيرد اما نه هنگامی که در تنگنا باشد.حس ششم خوبی دارد و عاشق خنداندن ديگران است.

ـ۱۳تا۲۲شهريور)(۱۱تا۲۱اسفند)درخت ليمو ترش(شک و ترديد):باهوش و سختکوش است و آنچه را زندگی به او ميدهد می پذيرد.البته بعد از انکه سعی ميکند شرايط بد را به خوب تغيير دهد.از فشارهای عصبی نفرت دارد.از مسافرت و تعطيلات کوتاه لذت ميبرد.ممکن است خشن به نظر بيايد اما روحی لطيف دارد.هميشه آماده جانفشانی برای افراد خانواده و دوستان است.بسيار با استعداد است اما برای استفاده و بهره بردن از آنها بايد زمان پيدا کند.رهبری خوب و فوق الهاده وفادار است.

(۲۳شهريور)درخت زيتون(عقل):عاشق مهربانی و رافت؛منطقی و متعادل است و از خشونت دوری ميکند.بردبار و شکيبا؛با نشاط و سرزنده؛آرام و عادل است و قلبی رئوف و مهربان دارد.از هرگونه بخل و حسادت دوری ميکند.عاشق مطالعه است و از معاشرت با افراد آگاه و فرهيخته لذت ميبرد.

(۲۴شهريور تا۳ مهر)(۲۲تا۳۰اسفند)درخت فندق(خارق العادگی):جذاب و گيرا؛شوخ طبع؛بسيار فهميده و فردی که ميداند چطور روی ديگران تاثير ماندگار داشته باشد.در امور اجتماعی فعال؛مردمی و اغلب اوقات دمدمی مزاج؛درستکار؛کمال گرا و در رعايت عدل و انصاف قاضی خوبی است.

(۲۲آذر تا ۱ دی)درخت راش(خلاقيت):فردی باسليقه کسی که به ظاهر خود اهميت زيادی ميدهد.يک برنامه ريز خوب برای زندگی و کار و مسائل اقتصادی؛فردی که بدون لزوم بی گدار به آب نميزند.منطقی و مونس و ياری بی نظير در زندگی به شمار ميرود.

            اميدوارم که خوشتون اومده باشه تا بعد.

/ 6 نظر / 8 بازدید
rana

hei aval are khoshemon omad khoshhal bash

شیده

سلام. اي ول. تو هم شيده؟ من زبان گنجشک بودم. خيلی به خودم نزديک بود :) خوشحال شدم به من سرزدی :) فقط بلاگ منو از کجا پيدا کردی کلک؟؟؟ (چشمک) موفق باشی گلم :)

آریا آويژه

سلام - به به عجب مطلب تو÷ی بود خیلی خوشم اومد . من انجیر بودم و دقیقا مشخصات خودم بود . خیلی خوبی و با حال . قربونت برم .

pedram

زياد جالب نبود.

کیوان برره

سلام ............ خوبی ...... من آپم ...... بيا منتظرت هستم ..

hadiseh

خيلی باحالی جيگر