بازی

خب مثل اینکه نوبت من هم شد تا به خاطر لطف برای خداحافظی خيلی دير بود تو بازی شرکت کنم. و ۵ نفر دی گه رو به بازی دعوت کنم. اول اسم اون ۵ نفرو می نویسم:

۱-غم تنهايی(باز هم همینجا ازت معذرت می خوام)

۲-حميد مهربون

۳-عشقولانه های جوجو و پيشی

۴-الهام جون سومين تفنگدار

۵-۲۱ اسپند

خب حالا بریم سر اصل مطلب:

۱-اولی خصوصیتی که من دارم و هم حدیث و مال حدیث شدیدتره دهن لقیه منه.آره من هیچ حرفی تو دهنم نمی مونه هر چی بشه یا هر حرفی رو که نباید بزنم رو به همه دوستام می گم. بعد بهشون می گم به کسی نگی ها04.gif.

۲-دوستای خیلی زیادی دارم که هشت نفرشون دوستای خیلی خیلی صمیمی من هستن و هر روز باهاشون حرف می زنم و زیاد هم با دوستام بیرون می رم و مامانم سر این قضیه حرص می خوره.

۳-آشپزی بلد نیستم .13.gifدر حد درست کردن املت و نیمرو و غذاهای این مدلی چرا ولی خورشت که تا حالا درست نکردم پلو هم یه بار که مامانم بیمارستان بود مجبور شدم درست کنم که خداییش بد نبود.تازه علاوه بر اون رقص هم بلد نیستم (آخه من چه جور دختری هستم33.gif) ولی در حال یادگیری رقص هستم تا وقتی به یه مهمونی می رم .شبش از دست درد بی خواب نشم از بس دستمو کشیدن که پاشو برقص بعد هی فکر کردن که من ناز می کنم هی بیشتر کشیدن24.gif

۴-خیلی آدم لوس و ننر و لجبازیم و که خیلی دیر عصبانی می شم و خیلی هم بد عصبانی می شم.

۵-رشته ی تحصیلیمو( یعنی گرافیک رو) دوست ندارم و دوست دارم یا مربی مهدکودک بشم یا توی مراکز نگهداری از معلولین یا بچه ها بی سرپرست کار کنم.

خب این هم از افشاگریه من همین روزاست که بیان دستگیر بزنن و ببرنم.02.gif

/ 51 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
amir

salam khoobi man up shodam khoshal misham biyay mrc

تنهاترين

سلام شيده من به روزم بيا سر بزن تنهاييم

جوجو

آجی شیده جونمممممم بدوووووووووو بیا آپیدم.... بدووووووووووووووووووووووووووووووو یوووووووووووووووهههههههههههههووووووو

~~ناز نكن~~

سلام شيده بهتر از جانم می دانم چقدر سرت شلوغه ولی آپ کردم خيلی خوشحال می شم بيای

سلام دوستتدارم